Kredyty bez BIK

Kredyty bez BIK to czasem ostatnia szansa osoby skrajnie zadłużonej, która chce uzyskać dodatkowy kredyt lub po prostu kogoś, kto historii kredytowej nie ma, a bez niej nie dostanie kredytu w banku, gdyż nie jest dla niego wiarygodnym kredytobiorcą. W ten sposób ludzie nabierają się na wielkie banery obiecujące kredyty bez BIK. Co jest kompletną nieprawdą, gdyż nawet instytucje finansowe nie będące bankami sprawdzają swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Jednak mimo złej lub żadnej historii udzielają im pożyczek.

Dlaczego? Ponieważ zarabiają na zawyżonym oprocentowaniu oraz prowizji. Jest to zupełnie normalna sytuacja, która ma miejsce wszędzie. Firmy będące parabankami nie obowiązuje to samo prawo, co banki i zarabiając właśnie tam, gdzie banki nie mogą lub nie chcą. Kredyty bez BIK są natomiast zwykłym chwytem reklamowym i tanim oszustwem, na które nie wolno dać się nabrać. O wiele bardzie opłaca się wziąć poręczyciela i udać się do banku, który jest sprawdzoną i pewną instytucją.

Komentarze są zamknięte.


Najnowsze komentarze
    Szukaj
    Własny biznes
      Biorąc pod uwagę bardzo trudną pod względem zawodowym sytuację na rynku pracy, trzeba się zastanowić nad tym, czy nie pomyślelibyśmy o tym, aby otworzyć własny biznes. Pomysłów na jego założenie jest dosyć dużo. A wszystko zależy tak naprawdę od naszej kreatywności, pracy oraz pomysłowości. Jeśli zatem pomyślimy o czymś takim, jak założenie własnego biznesu, powinniśmy się zastanowić również, czy chcemy podjąć takie wyzwanie sami, czy też będziemy szukać wspólnika. Z pewnością jeśli zdecydujemy się na to aby działać wspólnie to powinna być to osoba zaufana jak również niezawodna. Jeśli będziemy woleli to uczynić z rzetelnym wspólnikiem. Taki wybór ma wiele zalet, gdyż wówczas nie będziemy bali się problemów, które kojarzą się z biznesem. Oczywiście trzeba przyznać, że bardzo wiele osób chwali sobie możliwość samodzielnego działania w biznesie, co jak mówią daje mi dużą autonomię. Niezależnie jednak od tego na co się decydujemy powinniśmy mieć przede wszystkim pomysł na to, czym będzie się zajmowała nasza firma.
      Zanim jednak pomyślimy o otworzeniu takiej działalności, dobrze by było zbadać rynek. Konkretnie trzeba mieć na myśli możliwość poznania potrzeb osób, które staną się naszymi przyjaciółmi - klientami. Trudno bowiem prowadzić biznes, który przynosiłby nam wymierne profity, jeśli nie będziemy mieli klienta, który będzie korzystał z naszej oferty. Z tego powodu zawsze robi się badania, czyli ocenę, to pierwsze czy dany towar sprzeda się na danym rynku, jak również, czy nie istnieje już biznes, który byłby dla nas konkurencją. Warto przy tym wiedzieć, czy nawet jeśli mamy konkurentów na rynku, to wcale nie oznacza, że nam się nie powiedzie. Przecież chodzi tu o to, aby sprzedawać swoje usługi, możemy być zatem konkurencyjni. Jeśli zatem okazuje się, że mamy kogoś, kto świadczy podobne usługi do naszych, wówczas na przykład muimy wiedzieć o tym, że masz towar musi być choćby lepszy. Taki efekt możemy uzyskać na przykład poprzez możliwości dogadania się z osobami, od których będziemy brali towar. Warto też pomyśleć o wszelkiego rodzaju chwytach marketingowych, które wiążą klientów z firmą.